Prezentownik, część 2

Jeśli jeszcze dłużej będę pisać ten wpis to doczekam się kolejnego Bożego Narodzenia… Jak nic… No tak to wygląda przed świętami, na nic czasu. Za to dużo dobrych chęci. Ok – ale mam nadzieję, że tych kilka inspiracji very last minute jednak Wam posłużą.

Harney & Sons

Jeśli ktoś szuka herbaty cynamonowej to ta od Harney and Sons jest legendą. Przyznaję, to droga sprawa. Ale na tak specjalne okazje i raz do roku, pozwalam sobie. Wybrane herbaty, w tym cynamonowa – dostępne nie tylko na stronie producenta/dystrybutora na Europę, ale też na Amazonie. Dla herbacianych smakoszy, prezent idealny.

Noma projects

Produkty z kuchni testowej i laboratorium fermentacyjnego noma. Moj faworyt to Smoked Mushroom Garum. Od samego tylko czytania przepisów z wykorzystaniem tych produktów moje ślinianki szaleją.

Paka boczniaka

Zestawy do samodzielnej uprawy boczniakow. Nietuzinkowy prezent dla małych odkrywców lub dorosłych łasuchów, którym wyhodowanie własnych składnikow daje najwięcej satysfakcji. Pakę można wykorzystać 2-4 razy.

Producent zapowiada nowość – maty z naturalnych włókien roślinnych do samodzielnej uprawy kiełków.

Zestaw do samodzielnej uprawy drzewka bonsai

Paper project

Absolutnie wyjątkowe produkty papiernicze z wrocławskiej pracowni, kultywującej tradycję i rzemiosło, używającej do ich produkcji najstarszej techniki drukarskiej – druku typograficznego (letterpress). Zielniki, przepiśniki, plannery, kartki, notesy, papeterie, zaproszenia, albumy na zdjęcia – każde z osobna jak dzieło sztuki.

Biżuteria sutasz

Jestem wielką fanką kolczyków sutasz. Kilka lat temu wpadłam na profil Małgosi i zamówiłam u niej swoje pierwsze kolczyki (te granatowe). Jak widzicie – przetrwały próbę czasu i wiele wyjątkowych okazji czy codzienności w biurze. I zawsze, niezmiennie zbierają wiele komplementów. Mam ich już 4 różne i wszystkie są wyjątkowe i oryginalne. Wiem, że nikt takich nie ma. Dlatego – polecam gorąco. Każdy detal, koralik, chwost, kryształek – najwyższej jakości, wykonane z najwyższą starannością – to one robią różnicę.

@Małgosiu – chapeau! Naprawdę nie sądziłam, że robienie zdjęć biżuterii jest takie trudne i wymagające.

Dream and Create

Przemyślane, pięknie wykonane plannery. Wyjątkowy prezent dla kobiety. Są bowiem zaprojektowane przez psycholożkę w oparciu o lata doświadczeń z psychologią biznesu, rozwojem osobistym i potrzebami kobiet.

Zestaw do tradycyjnej kaligrafii

Ileż bym dała, dziecięciem będąc za taki prezent! I chyba wciąż nie wyrosłam z tych sympatii – bo taki prezent niezmiennie kusi 🙂

2 comments Add yours
    1. Ja je uwielbiam bo daja mi poczucie, ze ladnie wygladam nawet jak sié nie wystroje – po prostu superdodatek i poprawiacz nastroju 🙂
      Polecam Olu,
      Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *