Toast za przyjaźń

To jest historia trójki młodych ludzi. Właśnie przekroczyli próg dorosłości. Przed nimi wielkie życiowe sprawdziany. Oni – przyjaciele ze szkolnej ławki. W szkole o zdecydowanie męskim profilu. Ona – panienka z dobrego domu. Wszyscy czekają na Wielką Miłość. Jeszcze się nie znają. Choć już przeczuwają swoją obecność. Czyja w tym ręka, że spotykają się w końcu pewnej nocy choć równie dobrze mogli wcale się nie spotkać. Jeszcze nie wtedy albo nigdy w ogóle? Czy znajdzie się ktoś odważny by odpowiedzieć na to pytanie? Dwoje z nich od tamtej chwili żyć będzie z przekonaniem, że oto odnaleźli. Podarunek od …? czy to ważne? Jeszcze tylko ten brutalny the end dla jednego z nich. Zostały „Schody do nieba”. Standardowy scenariusz przewidywałby zapewne koniec tej przyjaźni. Ale to nie jest zwykła historia. I nie chodzi tu o zwykłego człowieka. Zaprzyjaźnił się z nimi i cała tą sytuacją. Polubil nawet ich żarty podczas wspólnych wyjazdów. Jak wtedy, gdy zamknęli go pod prysznicem…Jeszcze tylko jemu brakowalo Wielkiej Miłości. Wiedzieli, że nie będzie łatwo. Szukamy idealnej kobiety dla idealnego faceta. Znalazł.

Przyjaźnią się nadal, do dziś.
Dziękujemy Ci.

Pijemy dziś Twoje zdrowie.

Pink Marcepan

Składniki (dla 2 osób):
2 oz wódki (60 ml)
1/2 oz amaretto (30 ml)
50 g marcepana
1 duża filiżanka mrożonych malin
sok z 1 limonki
kostki lodu


Przygotowanie:
1. W blenderze miksujemy marcepana i maliny. Dodajemy alkohole, sok z limonki. Post factum stwierdzam, że następnym razem przetrę to wszystko dodatkowo przez sitko, po to by pozbyć się pestek z malin i nadać drinkowi lekkości i puszystości.
2. Miksujemy z kostkami lodu.
3. Dekorujemy

4 comments Add yours
  1. Witam,
    z wygladu to pasuje do Walentynek jak ulal. Ja mialam mieszane uczucia, moze dlatego, ze nie pijam drinkow. Ale wiem z opinii innych osob, ze jest bardzo smaczny. Warto sprobowac dla odmiany, pozdrawiam
    anna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *